Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Maxxo
Cena:349.99 €
Cena bez DPH:291.66 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo VM Master 2,5 (50%) 20 x hodnotené

Uložte si svoje jedlá bezpečne do chladničky alebo mrazničky a predĺžte ich čerstvosť aj trvanlivosť odsatím vzduchu z vrecka či škatuľky. Plne automatická Vákuová balička Maxxo VM Master na prvý pohľad zaujme svojim moderným nehrdzavejúcim dizajnom a svojou jednoduchosťou aj jednoduchou obsluhou, vďaka unikátnemu systému uzatvárania pomocou komfortnej rukoväte.Vlastnosti: extra šírka zváracej lišty umožňuje používať veľké fólie so šírkou až 40 cm! vákuovo zabalí výrazne väčšie mnostvo potravín naraz než ostatné vakuovačky na trhu uplatnenie nájde najmä v gastro prevádzkach, u mäsiarov, údenárov, lahôdkárov , poľovníkov, rybárov, pestovateľov, všade tam, kde je potrebné zavakuovat veľké balíky potravín veľký sací výkon 25 l/min - extrémne výkonná dvojitá pumpa dvojitý zvar pre pevné a nepriedušné zatavenie fólie unikátny systém uzatvárania pomocou rukovätí zabudované miesto pre Jumbo rolky fólií (10 m x 40 cm) integrovaný rezák vákuovanie suchých i vlhkých potravín možnosť vákuovania vo vákuovacích dózach funkcia rýchle marinovanie odolný nehrdzavejúci design


 • BANQUET Party box s držadly CULINARIA 42 x 29 x 25 cm, malinová
  BANQUET Party box s držadly CULINARIA 42 x 29 x 25 cm, malinová

  Párty box s držadlami je praktickým a atraktívnym pomocníkom na prenášanie a k úschove jedla. Po odklopení poklopu môžete občerstvenie..

  15.99 €
 • ECG VS 110 B10
  ECG VS 110 B10

  Vákuovacia zváračka fólií s povrochovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele. ECG VS 110 B10 predĺži čerstvosť vákuovaných potravín...

  49.99 €
 • Tescoma Misa s vekom GrandCHEF
  Tescoma Misa s vekom GrandCHEF

  Masívna nerezová misa s priemerom 20 cm s dobre tesniacim vekom a protišmykovou úpravou. Miska má v kuchyni široké využitie, je vhodná..

  23.10 €
 • Tescoma Airstop Dóza 1,4 l
  Tescoma Airstop Dóza 1,4 l

  Moderné dózy na potraviny AIRSTOP majú kvalitný vzduchotesný uzáver so silikónovým tesnením. Potraviny uložené v dózach sú dokonale..

  11.90 €Inšpirujte sa: Misy a misky V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | skladovanie a balenie potravín sa nachádza maxxo vm master!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.