Egibi Roleta Thermo Biela

Egibi Roleta Thermo biela

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Závesy, záclony a rolety
Dodavateľ:4HOME
Cena:19.99 €
Cena bez DPH:16.66 €
Dostupnosť:skladom
Egibi Roleta Thermo biela 2,5 (50%) 26 x hodnotené

Rolety THERMO dokážu navodiť dokonalý efekt zatemnenia a ochrany pred slnečným svitom. Ide o špeciálnu termo-izolačné textílii so štruktúrou včelieho plástu. Vďaka vonkajšej striebornej vrstve rolety odrážajú teplo a nedochádza tak k prehrievaniu miestnosti, pri zahriatí okna na 60 °C sa teplota v miestnosti zvýši iba o 2 °C. Hrúbka rolety je 25mm. Rolety odrážajú 70 % slnka v ľubovoľnej farbe.Montáž rolety THERMO je veľmi jednoduchá, bez potreby vŕtania do rámu okna. Jednoducho sa zavesí na okenné krídlo. V ovládacom mechanizme sú aj otvory pre možnosť montáže do steny alebo stropu. Ovládanie pomocou retiazkového mechanizmu sa umiestni podľa potreby na ľavú alebo pravú stranu rolety.Tkaniny v rade THERMO neprepúšťajú svetlo - sú zatemňujúce.


 • Gardinia Roleta EasyFix Škandinávska
  Gardinia Roleta EasyFix Škandinávska

  Roleta EasyFix je svetlopriepustná, jednoduchá montáž na okenný rám bez vŕtania a skrutkovanie, vrátane zaťažovacieho profilu. Vďaka..

  17.99 €
 • Egibi Roleta Thermo modrá
  Egibi Roleta Thermo modrá

  Rolety THERMO dokážu navodiť dokonalý efekt zatemnenia a ochrany pred slnečným svitom. Ide o špeciálnu termo-izolačnú textíliu so..

  15.99 €
 • Egibi Roleta Thermo sivá, 97 x 150 cm
  Egibi Roleta Thermo sivá, 97 x 150 cm

  Rolety THERMO dokážu navodiť dokonalý efekt zatemnenia a ochrany pred slnečným svitom. Ide o špeciálnu termo-izolačnú textíliu so..

  24.99 €Inšpirujte sa: Rolety V kategórii: bytový textil | závesy, záclony a rolety sa nachádza egibi roleta thermo biela!
© 2021 Nábytok a domáce potreby.