Vianočné stromčeky


Vianočný stromček umelá borovica 80 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 80 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 80 cm. Počet korún - 6,počet konáre - 9,počet tipov - 58. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súpraveVianočný stromček umelá borovica 100 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 100 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 100 cm. Počet korún - 7,počet konáre - 15,počet tipov - 87.  Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček vVianočný stromček umelá borovica 120 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 120 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 120 cm. Počet korún - 8,počet konáre - 21,počet tipov - 129.  Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček vVianočný stromček umelá borovica 150 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 150 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 150 cm. Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček vVianočný stromček umelá borovica 180 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 180 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 180 cm. Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237.Vianočný stromček umelá borovica 220 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 220 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 220 cm. Počet korún - 12,počet konáre - 43,počet tipov - 309.Vianočný stromček smrek nat 220

Vianočný stromček smrek nat 220

✅ Vianočný stromček smrek nat 220 cm.   Počet korún - 15,počet konáre - 72,počet tipov - 780.Vianočný stromček smrek lux 180 cm.

Vianočný stromček smrek lux 180 cm.

✅ Smrek je strom, ktorý sa spája s prirodzenosťou. Naše tmavozelené a svetlozelené vianočné stromčeky, veľké množstvo koruniek a ihličia, odzrkadlujú lesné stromčeky. Smrek je veľmi elegantný a dôstojný. Skladá sa z dvoch častí a stojanu. Inštalácia je veľmi jednoduchá a stromček bude slúžiť mnoho rokov.Vianočný stromček smrek lux 220 cm.

Vianočný stromček smrek lux 220 cm.

✅ Vianočný stromček smrek lux 220 cm.       Počet korún - 15,počet konáre - 72,počet tipov - 690.Vianočný stromček borovica biele konce 180 cm.

Vianočný stromček borovica biele konce 180 cm.

✅ Vianočný stromček borovica biely konce 180 cm.Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237. Borovica bk. Je to strom obohatený o vetvičky napodobňujúce prírodný sneh. Bol vyrobený s precíznosťou, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi realisticky. Stabilné vetvičky umožňujú zavesenie množstva ozdôb. Vianočný stromček je vyrobený z kvalitnej fólie, vďaka ktorej sa ihličky nedrobia. Súčasťou vianočného stromčeka je stabilný stojan.Vianočný stromček borovica biele konce 220 cm.

Vianočný stromček borovica biele konce 220 cm.

✅ Vianočný stromček borovica biely konce 220 cm.Počet korún - 12,počet konáre - 43,počet tipov - 309. Borovica bk. Je to strom obohatený o vetvičky napodobňujúce prírodný sneh. Bol vyrobený s precíznosťou, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi realisticky. Stabilné vetvičky umožňujú zavesenie množstva ozdôb. Vianočný stromček je vyrobený z kvalitnej fólie, vďaka ktorej sa ihličky nedrobia. Súčasťou vianočného stromčeka je stabilný stojan.Vianočný stromček borovica biele konce 150 cm

Vianočný stromček borovica biele konce 150 cm

✅ Vianočný stromček borovica biely konce 150 cm.Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica bk. Je to strom obohatený o vetvičky napodobňujúce prírodný sneh. Bol vyrobený s precíznosťou, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi realisticky. Stabilné vetvičky umožňujú zavesenie množstva ozdôb. Vianočný stromček je vyrobený z kvalitnej fólie, vďaka ktorej sa ihličky nedrobia. Súčasťou vianočného stromčeka je stabilný stojan.Vianočný stromček borovica zelené konce 80 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 80 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 80 cm.      Počet korún - 6,počet konáre - 9,počet tipov - 58.Vianočný stromček borovica zelené konce 100 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 100 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 100 cm.      Počet korún - 7,počet konáre - 15,počet tipov - 87. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom. Vianočný stromček borovica zelené konce 120

Vianočný stromček borovica zelené konce 120

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 120 cm.      Počet korún - 8,počet konáre - 21,počet tipov - 129. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom.Vianočný stromček borovica zelené konce 150 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 150 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 150 cm.      Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom. Vianočný stromček borovica zelené konce 180 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 180 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 180 cm.      Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom. Vianočný stromček borovica zelené konce 220 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 220 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 220 cm.      Počet korún - 12,počet konáre - 43,počet tipov - 309. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom. Vianočný stromček jedľa 160 cm.

Vianočný stromček jedľa 160 cm.

✅ Jedľa je strom ideálny pre ľudí, ktorí majú radi klasiku. Vetvičky sú rovnomerne rozložené, aby vianočný stromček vyzeral nádherne zo všetkých strán. Vhodná vzdialenosť medzi korunkami umožňuje zavesiť viac ozdôb. Stabilný stojan je súčasťou každého vianočného stromčeka.Vianočný stromček jedľa 180 cm

Vianočný stromček jedľa 180 cm

✅ Vianočný stromček jedľa 180 cm.Počet korún - 11,počet konáre - 38,počet tipov - 237. Jedľa je strom ideálny pre ľudí, ktorí majú radi klasiku. Vetvičky sú rovnomerne rozložené, aby vianočný stromček vyzeral nádherne zo všetkých strán. Vhodná vzdialenosť medzi korunkami umožňuje zavesiť viac ozdôb. Stabilný stojan je súčasťou každého vianočného stromčeka.Vianočný stromček borovica LUX 220 cm

Vianočný stromček borovica LUX 220 cm

✅ Vianočný stromček borovica LUX 220 cm.Počet korún - 12,počet konáre - 52,počet tipov - 345. Borovica Lux je ušľachtilý strom, pevne zasadený a realistický. Zasnežené vetvičky sú klamne podobné snehu. Vianočný stromček je jedinečný a vyzerá pôsobivo. Skladá sa z dvoch častí a stabilného stojana. Môže byť ľubovoľne tvarovaný. Vysoká životnosť vetvičiek zaručuje, že strom bude používaný po mnoho rokov.Vianočný stromček umelá borovica 250

Vianočný stromček umelá borovica 250

✅ Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave má stabilný stojan.Vianočný stromček borovica extra 250

Vianočný stromček borovica extra 250

✅ Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave má stabilný stojan.Vianočný stromček borovica extra 220 cm.

Vianočný stromček borovica extra 220 cm.

✅ Vianočný stromček borovica extra 220 cm.Počet korún - 15,počet konáre - 63,počet tipov - 470. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave máVianočný stromček borovica extra 180 cm.

Vianočný stromček borovica extra 180 cm.

✅ Vianočný stromček borovica extra 180 cm.Počet korún - 12,počet konáre - 38, počet tipov - 270. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave máVianočný stromček borovica extra 160

Vianočný stromček borovica extra 160

✅ Vianočný stromček borovica extra 160 cm.Počet korún - 10,početkonáre - 28,počet tipov - 170. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave máSmrek na kmeni 220 cm.

Smrek na kmeni 220 cm.

✅ Smrek na pni 220 cm.Počet korún - 10,počet konáre - 45,počet tipov - 328.Kmeň prírodnej borovice. Smrek na pni je odrazom prírody. Je to veľmi pohodlný a moderný model vianočného stromčeka. Skladá sa z prírodného kmeňa, a kvetináča zabaleného v jute a zelenej časti, teda zo smreku. Vyzerá skvele v každom byte. Kmeň borovice nám dáva kúsok lesa, ktorý môžeme mať priamo v dome počas tohto krásneho sviatočného obdobia. Hustý svieži zelený smrek jeSmrek na kmeni 190 cm

Smrek na kmeni 190 cm

✅ Smrek na kmeni 190 cm.Počet korún - 8,počet konáre - 27, počet tipov - 211.Kmeň prírodnej borovice. Smrek na pni je odrazom prírody. Je to veľmi pohodlný a moderný model vianočného stromčeka. Skladá sa z prírodného kmeňa, a kvetináča zabaleného v jute a zelenej časti, teda zo smreku. Vyzerá skvele v každom byte. Kmeň borovice nám dáva kúsok lesa, ktorý môžeme mať priamo v dome počas tohto krásneho sviatočného obdobia. Hustý svieži zelený smrek jeVianočný stromček borovica maxim 220 cm

Vianočný stromček borovica maxim 220 cm

✅ Vianočný stromček borovica maxim 220 cm.Počet korún - 15,počet konáre - 59,počet tipov - 512. Borovica maxim je neuveriteľne realistický vianočný stromček, vysoký 220 cm. Veľmi hustá, s krásnou zelenou farbou a rozprávkovo lesklými trblietkami. Vďaka tomu vyzerá vianočný stromček originálne a luxusne. Dokonale skrášli každý byt, nevyžaduje príliš veľa dekorácií. Každý vianočný stromček má stabilný stojan.Vianočný stromček borovica biela 150

Vianočný stromček borovica biela 150

✅ Vianočný stromček borovica biela 150cm.Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica biela je pôvabný a krásny vianočný stromček. Vytvára dokonalú atmosféru pre nadchádzajúce vianočné sviatky. Doma vytvára čaro lesa topiaceho sa v bielom poprášku. Moderná farba vianočného stromčeka vyzerá nádherne s modrými dekoráciami. Vianočný stromček je hustý a tvarovaný ako kužeľ. Ľahko sa montuje. Každý strom je dodávaný so stojanom.Vianočný stromček borovica biela 180

Vianočný stromček borovica biela 180

✅ Vianočný stromček borovica biela 180cm.Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237. Borovica biela je pôvabný a krásny vianočný stromček. Vytvára dokonalú atmosféru pre nadchádzajúce vianočné sviatky. Doma vytvára čaro lesa topiaceho sa v bielom poprášku. Moderná farba vianočného stromčeka vyzerá nádherne s modrými dekoráciami. Vianočný stromček je hustý a tvarovaný ako kužeľ. Ľahko sa montuje. Každý strom je dodávaný so stojanom.Piramída 130

Piramída 130

✅ Pyramída je kužeľ ovinutý jedľovou girlandou. Moderný tvar a krásna zeleň stromu vyzerá skvele v interiéroch našich domácnostiach, rovnako ako je ideálny na zdobenie kancelárií, obchodov a reštaurácií. Pyramída sa skladá z jednej časti s guľatou základňou. Solídne spracovanie uspokojí aj náročných zákazníkov.Piramída 160

Piramída 160

✅ Pyramída je kužeľ ovinutý jedľovou girlandou. Moderný tvar a krásna zeleň stromu vyzerá skvele v interiéroch našich domácnostiach, rovnako ako je ideálny na zdobenie kancelárií, obchodov a reštaurácií. Pyramída sa skladá z jednej časti s guľatou základňou. Solídne spracovanie uspokojí aj náročných zákazníkov.Piramída 180

Piramída 180

✅ Pyramída je kužeľ ovinutý jedľovou girlandou. Moderný tvar a krásna zeleň stromu vyzerá skvele v interiéroch našich domácnostiach, rovnako ako je ideálny na zdobenie kancelárií, obchodov a reštaurácií. Pyramída sa skladá z jednej časti s guľatou základňou. Solídne spracovanie uspokojí aj náročných zákazníkov.Vianočný stromček borovica novinka 220 cm

Vianočný stromček borovica novinka 220 cm

✅ Vianočný stromček borovica 220cm.Počet korún -15,počet konárek - 59,počet tipov - 513. Borovica novinka je vianočný stromček s krásnymi hustým ihličím, ktorý vyzerá ako skutočný stromček. Vyznačujú sa veľmi zaujímavou farbou lesnej zelene, husto posypanou snehom. Naviac na zvýšenie účinku obsahuje silno matné vetvičky. 220 cm vysoký strom sa skladá z dvoch častí a stabilného stojana. Môžu byť mnohokrát ľubovoľne tvarované a rozložené.Vianočný stromček umelý smrek natural 180 cm.

Vianočný stromček umelý smrek natural 180 cm.

✅ Vianočný stromček umelý smrek natural 180 cm.      Počet korún - 16,počet konáre - 60,počet tipov - 640. Smrek je strom, ktorý sa spája s prirodzenosťou. Naše tmavozelené a svetlozelené vianočné stromčeky, veľké množstvo koruniek a ihličia, odzrkadlujú lesné stromčeky. Smrek je veľmi elegantný a dôstojný. Skladá sa z dvoch častí a stojanu. Inštalácia je veľmi jednoduchá a stromček bude slúžiť mnoho rokov.Vianočný stromček smrek 3D 220cm

Vianočný stromček smrek 3D 220cm

✅ Vianočný stromček 3D smrek, výška 220 cm.Počet korún -15,počet konáre - 69,počet tipov - 513.3D vianočný stromček, zelená, 220cm, CHRISTMAS TYP 3

3D vianočný stromček, zelená, 220cm, CHRISTMAS TYP 3

✅ 3D/2D Tip stromu: Jedľa kaukazská Materiál: PVC/kov Farba: zelená Rozmery (PxV): 125x220 cm 3D vzhľad Luxusný a moderný dizajn Na nerozoznanie od živého Dokonalý tvar kužeľa Vetvy a ihličie trojrozmerné aj dvojrozmerné (3D aj 2D) Ihličie vyčnieva do všetkých strán Veľký počet vetiev Dosiahnuté reálne sfarbenie Vetvičky husté, bohaté na ihličie Ihličie je dlhšie, z vysokokvalitného materiálu Ihličie je extra mäkké Vetvy tvarované realisticky ako na3D vianočný stromček so svetielkami, zelená, 180cm, LED300, CHRISTMAS TYP 6

3D vianočný stromček so svetielkami, zelená, 180cm, LED300, CHRISTMAS TYP 6

✅ 3D/2D Tip stromu: Smrek fínsky Materiál: PVC/kov Farba: zelená Rozmery (PxV): 120x180 cm Luxusný a moderný dizajn Na nerozoznanie od živého Dokonalý tvar kužeľa Ihličie trojrozmerné spolu s dvojrozmerným Ihličie vyčnieva do všetkých strán Veľký počet vetiev Dosiahnuté reálne sfarbenie Vetvičky husté, bohaté na ihličie Ihličie je dlhšie, z vysokokvalitného materiálu Ihličie je extra mäkké Vetvy tvarované realisticky ako na živom stromčeku Skladací SVianočný stromček so svetielkami, zelená, 220cm, LED450, CHRISTMAS TYP 5

Vianočný stromček so svetielkami, zelená, 220cm, LED450, CHRISTMAS TYP 5

✅ Tip stromu: Smrek fínsky Materiál: PVC / kov Farba: zelená Rozmery (PxV): 135-220 cm 2D S kovovým stojanom S LED svetielkami Počet LED svetielok - 450 Adaptér súčasťou každého balenia Svietivosť, blikanie, intenzitu svetla a čas vypnutia ovládate pomocou adaptéra Teplé žlté svetlo 70% úspora vďaka LED osvetlenie Svetielka ŠÚ osadené na pevno Svetielka fungujú na elektrinu Veľký počet vetiev Vetvičky husté, bohaté na ihličie skladacie Z nehorľavéhoVianočný stromček so šiskami, posnežený, 220cm, CHRISTMAS TYP 4

Vianočný stromček so šiskami, posnežený, 220cm, CHRISTMAS TYP 4

✅ Tip stromu: Smrek fínsky Materiál: PVC/kov Farba: zelená Rozmery (PxV): 125x220 cm S kovovým stojanom So šiškami Veľký počet vetiev Vetvičky husté, bohaté na ihličie S imitáciou snehu Skladací Z nehorľavého materiálu Opakované použitie Balený v škatuli Dodávané v demonte3D vianočný stromček so šiškami, zelená, 180cm, CHRISTMAS TYP 7

3D vianočný stromček so šiškami, zelená, 180cm, CHRISTMAS TYP 7

✅ Tip stromu: Borovica Materiál: PVC/kov Farba: zelená Rozmery (PxV): 110x180 cm 3D vzhľad S kovovým stojanom Veľký počet vetiev Vetvičky husté, bohaté na ihličie So šiškami Skladací Z nehorľavého materiálu Opakované použitie Balený v škatuli Dodávané v demonteVianočný stromček so šiškami, posnežený, 210cm, CHRISTMAS TYP 2

Vianočný stromček so šiškami, posnežený, 210cm, CHRISTMAS TYP 2

✅ Tip stromu: Jedľa Materiál: PVC/kov Farba: zelená Rozmery (PxV): 70x210 cm Vhodný do menších a užších priestorov S kovovým stojanom Veľký počet vetiev Vetvičky husté, bohaté na ihličie S imitáciou snehu So šiškami Skladací Z nehorľavého materiálu Opakované použitie Balený v škatuli Dodávané v demonteUmelý vianočný strom - 1,8 m

Umelý vianočný strom - 1,8 m

✅ Umelý vianočný strom - 1,8 m z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné stromčeky kúpite na Kokiskashop.sk za 37.99 €. Tento vianočný stromček je na nerozoznanie od živého stromčeka. Dá sa ľahko zostaviť a vďaka ohybným vetvám si ho môžete upraviť podľa Vašich predstáv. Po sviatkoch stromček jednoducho rozložíte a uložíte do originálneho obalu. Každý rok opäť "živý" stromček, ktorý nestráca ihličie! Technické údaje: výška: 1,80 mUmelý vianočný strom - 1,5 m, tmavo zelený

Umelý vianočný strom - 1,5 m, tmavo zelený

✅ Umelý vianočný strom - 1,5 m, tmavo zelený z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné stromčeky kúpite na Kokiskashop.sk za 26.29 €. Tento vianočný umelý strom je na nerozoznanie od živých vianočných stromčekov.Umelý vianočný strom - 1,2 m, tmavo zelený

Umelý vianočný strom - 1,2 m, tmavo zelený

✅ Umelý vianočný strom - 1,2 m, tmavo zelený z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné stromčeky kúpite na Kokiskashop.sk za 14.89 €. Táto 1,20 m veľká, umelá zelená jedľa Vám ušetrí veľa času v stresujúcej vianočnej sezóne. Ideálne pre súkromné použitie počas vianočných sviatkov, pre veľké a malé obchody, výklady, dekorácie obchodov a pod. Vzhľadom k širokej plastovej pätke je vianočný stromček vždy stabilný. Vetvy sú veľmiSvetelná reťaz - vianočné stromčeky - teplo biele

Svetelná reťaz - vianočné stromčeky - teplo biele

✅ Svetelná reťaz - vianočné stromčeky - teplo biele z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 5.89 €. "Svetelná reťaz - vianočné stromčeky - teplo biele Toto krásne dekoratívne osvetlenie vykúzli vo Vašom domove vianočnú atmosféru. Vďaka LED technológii nebudete musieť nikdy meniť žiarovky, sviečky na reťazi sú odolné proti nárazom a nevyžarujú teplo. Svetelná reťaz sa skladá z malých


Vianočné stromčeky 3 (60%) 27 x hodnotené

Kategória vianocne stromceky obsahuje 47 záznamov z internetových e-shopov.


Sociálne siete
facebook youtube
Hľadáte vianočné stromčeky? Inšpirujte sa Vianočné stromčeky, z výberu e-shopov.
© 2021 Nábytok a domáce potreby.